Skontaktuj się!

Masz pytanie?
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Biżuteria z żywicy epoksydowej – ulotność zamknięta w wieczności

Czy można zatrzymać chwilę, którą chciałoby się przeżywać przez cały czas? Czy istnieje sposób na to, aby zachować piękno kwitnących pęków kwiatów lub roślin, które aż proszą się o zerwanie? Oczywiście, że można a dowodem na to jest biżuteria z żywicy epoksydowej. Ona, jak żadna inna pozwala uwiecznić piękno natury i otulać nią przez wszystkie pory roku: nawet te, które wolelibyśmy w magiczny sposób przewinąć, pośpieszyć.

Co oferuje nam ten rodzaj własnoręcznie tworzonej biżuterii? Nasycenie romantycznych dusz nietuzinkowością płynącą z ulotnych chwil. Dostarczenie ludziom o wysublimowanych gustach rzeczy, z którymi w pełni będą mogli się utożsamić. Nieoczywiste, trudne do zdefiniowania barwy i ciekawe  kompozycje wszelkich naturalnych cudowności.

Cały sekret tkwi w twórczym zatopieniu poszczególnych elementów: tak, aby zarówno kolory, jak i elementy opowiadały historię i tworzyły spójną, harmonijną całość. Jako że pracownie naszych twórców znajdują się w Karkonoszach i wśród Gór Izerskich, można wśród tego rodzaju biżuterii z żywicy epoksydowej znaleźć uwiecznione polne kwiaty z łąk rosnących pod niezwykłą Śnieżką, czy też z owoców dobrostanu lasów otaczających Góry Izerskie.

Co warto wiedzieć o tego rodzaju biżuterii?

Aż trudno uwierzyć, że zatapianie w żywicy wszelkich pięknych rzeczy zrodziło się na potrzeby elementów wykończeniowych wnętrz. I aż ciężko nie ucieszyć się z faktu, że twórcy zainspirowali się tą metodą i zaczęli przy jej pomocy tworzyć wyjątkową biżuterię.  Tak więc sam rodzaj tej biżuterii jest, można powiedzieć, swojego rodzaju nowością, jeśli chodzi o wszelkie modowe dodatki, a już z całą pewnością o sposób na wyrażanie swojej osobowości. Ten fakt czyni ją jeszcze bardziej oryginalną.

Nikt nie chce, aby jakakolwiek biżuteria, która odzwierciedla osobowość i charakter, w krótkim czasie przestała cieszyć swoim wizerunkiem przez wzgląd na brak odpowiedniej jakości względem wykonania i surowców. Twórcy z Doliny Cudów dbają o to, aby wszelkie rzeczy wyróżniały się niezwykłą trwałością. Pragną oni, aby ich twórczość była długowieczna.

Kolczyki, które podkreślają urodę i miłość do natury, zawieszki, które zamienią każdy łańcuszek i rzemyk w indywidualność, a także sygnety i pierścienie, które wpływają na poczucie pewności siebie właściciela. To wszystko znajduje się w tej ofercie biżuterii z żywicy epoksydowej i czeka na swoją bratnią duszę, bardzo możliwe, że właśnie na Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl