Skontaktuj się!

Masz pytanie?
O NAS

Gdzieś u stóp Karkonoszy i Gór Izerskich

Gdzieś na Dolnym Śląsku. Tam, aż pod malowniczymi Karkonoszami i tam pod baśniowymi górami Izerskimi. To właśnie tam zakwitły niczym tulipany skąpane w urokach wiosny pracownie naszych twórców.

Jedni podczas słonecznych poranków wzbogacają swoją twarz o kilka dodatkowych piegów powstałych z najszczerszych promyków słońca. Inni z kolei wolą wieczory, podczas których starają się złapać gwiazdy (nie tylko te spadające). Są i tacy, którzy wśród popołudniowego zgiełku w turystycznych miejscowościach zatrzymują momenty najważniejsze.

A z tego wszystkiego powstają Cuda Z Doliny: ceramika użytkowa i ceramika artystyczna inspirowana urodzajnością tych zakątków, tych różnobarwnych miejsc. To właśnie tutaj powstaje biżuteria rękodzielnicza, która nie tylko nosi się z różnymi kreacjami, ale przede wszystkim coś do nich wnosi. A to „coś” to dusza, indywidualność, utrwalenie piękna natury.

 

Docenienie, wsparcie, szacunek do twórczej pracy

I to właśnie dlatego zapragnęliśmy podzielić się tą wyjątkowością z całą Polską i jednocześnie pomóc twórcom, którzy przez ostatnie dwa lata mieli ograniczone możliwości względem dotarcia do osób doceniających ich sposób życia. Nasza galeria rękodzieła z ceramiką artystyczną jest podziękowaniem za ich oddanie i prawdziwą pasję, którą coraz trudniej znaleźć wśród produktów własnoręcznie wykonanych. Nasi rękodzielnicy mieszkają blisko natury, inspirują się nią i doceniają wszystko, co ona oferuje. Z szacunkiem i z zamiłowaniem do przyrody przenoszą jej uroki na wszelkie przedmioty. W produktach przez nich wykonanych nie ma pośpiechu, nie ma presji, nie ma przymusu, że coś musi powstać na już.

Tam, aż pod malowniczymi Karkonoszami i tam pod baśniowymi górami Izerskimi. To właśnie tam powstają rzeczy z duszą, z charakterem, które mogą wzbogacić Państwa domy niezależnie od dzielących kilometrów.

 

Nasza misja

 

SZERZENIE ŚWIADOMOŚCI O RĘKODZIELE

Cuda z Doliny to galeria rękodzieła, która nie powstała przypadkowo. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby świadomie i konsekwentnie pokazywać wszystkie zalety produktów handmade. Pragniemy dzielić się historiami, inspiracjami naszych twórców, udowadniając jednocześnie, że wszystkie te produkty mają duszę i tkwi w nich o wiele więcej, niż tylko piękno. 

 

WSPIERANIE TWÓRCÓW

Dzisiejsze czasy wymuszają na niektórych zmianę pracy, a niekiedy i rezygnację z pasji. Naszą misją jest wspieranie twórców rękodzielniczych, by nigdy nie musieli porzucać swoich pracowni. Pracowni, które dają im poczucie spełnienia i w których naprawdę dzieją się cuda. 

 

PROMOWANIE RĘKODZIEŁA

Wierzymy w moc rękodzieła. Doceniamy rzeczy tworzone z potrzeby serca, z potrzeby wyrażania i z pragnienia obdarowywania ludzi wyjątkowością. Chcemy promować produkty powstające w pracowniach: w ciszy, skupieniu i pokazywać, że to właśnie w nich tkwi prawdziwa jakość i wyjątkowość. 

 

WZBOGACANIE DOMÓW O RZECZY PIĘKNE

Naszą misją jest umożliwienie łatwego dostępu do rzeczy, które pomogą stworzyć sentymentalny, nietuzinkowy klimat w domach kupujących. Jesteśmy przekonani, że dom wzbogacony o wszelkie dodatki, czy też akcesoria manifestujące artystyczność i wrażliwość, staje się istnym azylem. Azylem, w którym każdy czuje się nadzwyczaj komfortowo. 

 

Galeria z polskim rękodziełem

Nasza galeria rękodzieła skupia na sobie rozmaite wyroby twórców. Znajdują się tutaj kubki i filiżanki ceramiczne o wielu ciekawych kształtach i wzorach. Nie brakuje w naszym portfolio mis, pater, a także zdobnych talerzy. Jesteśmy wierni również ceramice artystycznej, która wprowadza do Waszych mieszkań i domów cudowny klimat. Lampiony, figurki – z tymi nietuzinkowymi przedmiotami każda przestrzeń staje się jeszcze bardziej nastrojowa.

Rękodzielnicza biżuteria od twórców z Karkonoszy i Gór Izerskich to istne spełnienie marzeń najbardziej wymagających. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o propozycje tworzone z miedzi i żywicy epoksydowej. W naszej galerii z rękodziełem znajdziesz więc kolczyki przy uchu z motywami roślin, kwieciste zawieszki, a także bransolety miedziane o wymyślnych, intrygujących obliczach. Jesteśmy przekonani, że również nasze pierścienie skradną wiele serc. Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia każdej kategorii. Jest ona bardzo rozbudowana, ponieważ zależy nam, aby każdy pasjonat znalazł coś dla siebie niezależnie od tego, czego szuka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl