Skontaktuj się!

Masz pytanie?
O NAS

Gdzieś u stóp Karkonoszy i Gór Izerskich

Gdzieś na Dolnym Śląsku. Tam, aż pod malowniczymi Karkonoszami i tam pod baśniowymi górami Izerskimi. To właśnie tam zakwitły niczym tulipany skąpane w urokach wiosny pracownie naszych twórców.

Jedni podczas słonecznych poranków wzbogacają swoją twarz o kilka dodatkowych piegów powstałych z najszczerszych promyków słońca. Inni z kolei wolą wieczory, podczas których starają się złapać gwiazdy (nie tylko te spadające). Są i tacy, którzy wśród popołudniowego zgiełku w turystycznych miejscowościach zatrzymują momenty najważniejsze.

A z tego wszystkiego powstają Cuda Z Doliny: ceramika użytkowa i ceramika artystyczna inspirowana urodzajnością tych zakątków, tych różnobarwnych miejsc. To właśnie tutaj powstaje biżuteria rękodzielnicza, która nie tylko nosi się z różnymi kreacjami, ale przede wszystkim coś do nich wnosi. A to „coś” to dusza, indywidualność, utrwalenie piękna natury.

 

Docenienie, wsparcie, szacunek do twórczej pracy

I to właśnie dlatego zapragnęliśmy podzielić się tą wyjątkowością z całą Polską i jednocześnie pomóc twórcom, którzy przez ostatnie dwa lata mieli ograniczone możliwości względem dotarcia do osób doceniających ich sposób życia. Nasza galeria rękodzieła z ceramiką artystyczną jest podziękowaniem za ich oddanie i prawdziwą pasję, którą coraz trudniej znaleźć wśród produktów własnoręcznie wykonanych. Nasi rękodzielnicy mieszkają blisko natury, inspirują się nią i doceniają wszystko, co ona oferuje. Z szacunkiem i z zamiłowaniem do przyrody przenoszą jej uroki na wszelkie przedmioty. W produktach przez nich wykonanych nie ma pośpiechu, nie ma presji, nie ma przymusu, że coś musi powstać na już.

Tam, aż pod malowniczymi Karkonoszami i tam pod baśniowymi górami Izerskimi. To właśnie tam powstają rzeczy z duszą, z charakterem, które mogą wzbogacić Państwa domy niezależnie od dzielących kilometrów.

 

Nasza misja

 

SZERZENIE ŚWIADOMOŚCI O RĘKODZIELE

Cuda z Doliny to galeria rękodzieła, która nie powstała przypadkowo. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby świadomie i konsekwentnie pokazywać wszystkie zalety produktów handmade. Pragniemy dzielić się historiami, inspiracjami naszych twórców, udowadniając jednocześnie, że wszystkie te produkty mają duszę i tkwi w nich o wiele więcej, niż tylko piękno. 

 

WSPIERANIE TWÓRCÓW

Dzisiejsze czasy wymuszają na niektórych zmianę pracy, a niekiedy i rezygnację z pasji. Naszą misją jest wspieranie twórców rękodzielniczych, by nigdy nie musieli porzucać swoich pracowni. Pracowni, które dają im poczucie spełnienia i w których naprawdę dzieją się cuda. 

 

PROMOWANIE RĘKODZIEŁA

Wierzymy w moc rękodzieła. Doceniamy rzeczy tworzone z potrzeby serca, z potrzeby wyrażania i z pragnienia obdarowywania ludzi wyjątkowością. Chcemy promować produkty powstające w pracowniach: w ciszy, skupieniu i pokazywać, że to właśnie w nich tkwi prawdziwa jakość i wyjątkowość. 

 

WZBOGACANIE DOMÓW O RZECZY PIĘKNE

Naszą misją jest umożliwienie łatwego dostępu do rzeczy, które pomogą stworzyć sentymentalny, nietuzinkowy klimat w domach kupujących. Jesteśmy przekonani, że dom wzbogacony o wszelkie dodatki, czy też akcesoria manifestujące artystyczność i wrażliwość, staje się istnym azylem. Azylem, w którym każdy czuje się nadzwyczaj komfortowo. 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl