Skontaktuj się!

Masz pytanie?
Opcje przeglądania
Promocje
Lampa ceramiczna Litore
Lampa ceramiczna Litore
480,00 zł 380,00 zł
szt.
Torba z lnu na co dzień Wiosenny Optymizm
Torba z lnu na co dzień Wiosenny Optymizm
240,00 zł 190,00 zł
szt.

Dekoracje na ścianę własnoręcznie tworzone

Wśród mody na skandynawskie szarości i wśród zamiłowania do wszelkich wzorów i kolorów w tym w stylu etno. Własnoręczne dekoracje na ścianę tworzone przez karkonoskich i izerskich twórców z całą pewnością wpasują się we wszelkie aranżacje, w których domownicy dążą do bardzo indywidualnego, a wręcz artystycznego zaaranżowania ukochanych i wyśnionych czterech kątów.

Ściany, niezależnie jakie mają kolory, faktury i co przedstawiają, zawsze są głównym punktem skupiania wzroku domowników i gości. Nie należy więc podchodzić do nich obojętnie i wiedzą o tym wszyscy, którzy zaufali niepowtarzalnym rozwiązaniom, które nigdy, ale to przenigdy się nie powtórzą.

Każda dekoracja ścian handmade z tej o to wyjątkowej oferty została stworzona w pracowniach, w których nie istnieją takie słowa jak ograniczenia, czy też schematy. To właśnie w tych miejscach powstały Cuda z Doliny, które zachwycają nie tylko niebywałym designem, lecz również dokładnością i jakością wykonania. Wszak do rzeczy pięknych i użytecznych przyzwyczajamy się nade wszystko szybko, od razu. Nie można więc pozwolić na to, aby  ten komfort i poczucie spełnienia odeszło w zapomnienie.

Ozdoby ścienne inne niż wszystkie, bo handmade

Piękno wnętrz nie polega tylko i wyłącznie nad dokładnym i precyzyjnym rozplanowaniem przestrzeni przez mistrzów dekoracyjnych i architektów. Prawdziwe piękno tkwi w tym, jak zagospodarujemy i ozdobimy miejsce, w którym chcemy poczuć się nie tylko swobodnie, lecz przede wszystkim całkowicie wygodnie i swojsko. Artystyczne ozdoby ścienne handmade mogą pomóc w urządzaniu swoich przytulnych czterech kątów w duchu nowoczesności, który sprzeciwia się  schematom. 

Dekoracje ścienne handmade to wszelkiego typu grafiki, które przedstawiają różne wzory i sploty kolorów. Są swojego rodzaju wyrażeniem najgłębszych myśli, czasem snów a niekiedy i pragnień względem ponadprzeciętności.

Dekoracje ścienne z żywicy epoksydowej to natomiast najczęściej zamknięcie piękna natury na długi czas. Twórcy tych ważnych elementów wystroju wnętrz bardzo starannie, lecz ufając swojej wyobraźni, łączą napotykane (wierzymy, że nieprzypadkowo) na swojej drodze wszelkie rośliny, kwiaty, mchy i inne cudowności, tworząc indywidualne, pełne konsekwencji i majestatu rozwiązania dla tęskniących za wyrazistością domowników.

Ceramika artystyczna? Nie tylko zdobi wszelkie półki i blaty najbardziej wyszukanych, mających duszę mebli. Znajdziemy ją również w postaci ozdób na ścianę wykonanych własnoręcznie przez ludzi, dla których nadawanie uroku i magii wnętrzom jest wpisane na listę priorytetów.

Urządzanie wnętrz w stylu rzemieślniczym

Dekoracje ścienne tworzone przez artystów z Doliny Cudów to idealny sposób na urządzanie, a także na wykończenie wnętrz w stylu rzemieślniczym. Styl ten pozwala na kreowanie przestrzeni zgodnej z usposobieniem i pasjami.

Dekoracja ścienna do wnętrza

Można ze śmiałością powiedzieć, że ściany są po to, aby je zdobić. Wnętrza, których ściany wzbogacone są o dekoracje, ozdoby, są o wiele ciekawsze i przytulniejsze. I to właśnie dlatego często wieszamy na nich ramki na zdjęcia, a nawet pamiątki z wszelkich podróży. Poszukując idealnej dekoracji, warto przyjrzeć się obrazom z żywicy epoksydowej. Są one różnych rozmiarów i przedstawiają wiele ciekawych motywów. Pomimo tego, że mają w sobie zatopione rośliny, to każdy obraz jest inny, wyjątkowy. I, co najważniejsze, wśród tak szerokiego asortymentu, wybierzesz idealne ozdoby na ścianę dla siebie. Dla siebie i dla swojego wnętrza. Niezależnie, czy jest on urządzany w duchu Skandynawii, czy też w stylu klasycznym, bądź loftowym.

Ozdoby na ścianę dla wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim? W tym przypadku idealnie sprawdzą się dekoracje mające w sobie liście paproci. Nordyckie klimaty uwielbiają zieleń. Wspólnie z nią nadają przestrzeni przyjemnego, klarownego klimatu. Zielone akcenty przełamują też surowość. Do ścian klasycznych salonów i sypialni wkomponują się dekoracje w ciepłych kolorach. Podkreślą one harmonię i spokój aranżacji. Miejsce do życia, od którego bije ciepło i przytulność to spełnienie marzeń wielu domowników.

Ozdoba na ścianę do twórczych aranżacji

Jedna dekoracja ścienna może całkowicie odmienić mieszkanie, dom. Może nadać jej całkiem innego charakteru. Kiedy właściciele czują, że wnętrzu brakuje artystycznego wydźwięku, lub są spragnieni sztuki, warto przyjrzeć się obrazom. Obrazom, które zostały stworzone przez prawdziwych artystów.

W naszej galerii rękodzieła znajdują się obrazy i grafiki, które dzięki oryginalnej formie wprowadzają swojego rodzaju ekscentryzm. Podkreślają indywidualny styl właścicieli i nakreślają kunsztowny klimat. Idealnym przykładem takiej ozdoby ściennej jest np. linoryt. To grafiki artystyczne, które powstają za pomocą wycinania wzorów w linoleum. To oczywiście tylko skrócony schemat tworzenia tych dzieł. Proces twórczy jest o wiele bardziej skomplikowany, ale efekty są zachwycające. Zazwyczaj takie dekoracje na ścianę przedstawiają intrygujące twarze i sylwetki.

Dekoracje na ścianę są różne. Niekiedy aranżacja potrzebuje czegoś jeszcze bardziej kreatywnego. Wtedy warto spojrzeć na obrazy malowane akrylem, akwarelą itp. Karkonoscy artyści kreują interesujące dzieła malarskie.

Obraz handmade, czyli idealna dekoracja na ścianę

Z pozoru niewielkie przedmioty pomagają uzyskać pożądany efekt we wnętrzu. Dzięki wszelkim dekoracjom można zatopić przestrzeń we wzorach, w ciekawych ornamentach i kolorach. Ozdoby na ścianę należą do tych rzeczy, które zrobią to w sposób perfekcyjny. Przy wyborze ozdób ściennych należy kierować się własnymi potrzebami i własnym wyczuciem. Idealna dobrana dekoracja na ścianę stanowi odpowiedź na styl życia i gustów właścicieli.

W naszej galerii rękodzieła znajdują się najrozmaitsze obrazy, ozdoby, które dopasują się do pragnień domowników. Wierzymy, że wśród owoców handmade karkonoskich twórców znajduje się co najmniej jeden element, który na zawsze wzbogaci salon, dom, Twoje wnętrze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl